Par mums

Par mums

Mūsu atpūtas mājiņas atrodas klusā priežu meža ielokā. Savu darbību uzsākām 2015. gada jūlijā, tika ierīkota pirmā baltā majiņa. Mājiņām nosaukumi ir doti pēc virtuves krāsām. Tapēc patreiz ir baltā, violetā un zaļā mājiņa. Nākotnei ir lieli plāni, bet to laiks rādīs kā būs ar to realizāciju. Līdz jūrai pa meža taciņām 500m. Tuvākā pilsēta Liepāja 6km attālumā. Netālu no naktsmītnes ir restorāns un atpūtas vieta.

Katram dzīvē pienāk brīdis, kad vēlās kaut ko mainīt. Tā mēs nolēmām, ka gribam izveidot skaistu atpūtas vietu, lai tuviem un tāliem viesiem būtu piekļuve pie jūras un skaistas dabas. Šī atpūtas vietas izveidošana arī ir mans hobijs un vaļas prieks. Patīk rokdarbi, tāpēc aizskari visām mājiņām ir pašas uzmeistaroti. Ugunskura vieta no laukakmeņiem arī ir mans roku darbs. Man patīk par sevi pajokot, ka esmu speciāliste visās jomās. Vēlos sagādāt prieku citiem cilvēkiem, tāpēc viss tiek darīts ar lielu mīlestību. Mans lielākais atbalsts ir mana ģimene. Vīrs Dzintars, meitas Sintija un Alise, znots Edgars.

Mēs atrodamies tuvu pilsētai, skaistā, klusā vietā. Līdz Liepājai 6km. Liepājā ir dažādas izklaides iespējas. Ūdens motociklu noma, vindserfinga aprīkojuma noma un apmācība. Pilsētas kanālā iespējams īrēt katamarānus, apmeklēt pludmales kafejnīcas. Naksnīgā pastaigā var doties uz Promenādi un J. Čakstes laukumu, kurš vakaros tiek skaisti izgaismots. Pilsētas sirdī ir “Rožu laukums” kurš vasarā dižojas ar skaisti ziedošām rozēm, liepu ielokā. Karostā ir Ziemeļu mols. Tuvumā ir Bernātu dabas parks ar skaistu pludmali, Jūrmalciemā ir “Pūsēnu kāpa” kas ir Latvijas augstākā kāpa ar ļoti skaistu ainavu. Nīcas novadā pie Bārtas upes ir iespēja nomāt laivas un plostu. Braucot Klaipēdas virzienā ir Papes dabas parks, kur var vērot savaļas zirgus un taurus. Iespēja vērot putnus un izstaigāt dabas takas.